מרכז טרמולו

מרכז טרמולו

מרכז טרמולו הוא בית פיזי ואידיאולוגי. אחד מהמאפיינים הבולטים של כלי ההקשה הוא המגוון העצום של הכלים, גודלם וערכם. מרכז טרמולו מכיל מאות כלי הקשה שנאספו במהלך ארבעה עשורים. חלק מן הכלים הם כלים מודרניים וחלקם כלים אותנטיים מכפרים נידחים בעולם שנאספו ע"י חברי ההרכב. עיריית נתניה נענתה לחזון היצירתי של טרמולו והשקיעה מיליוני שקלים על מנת ליצור מרכז ייחודי בישראל המאפשר חווית נגינה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר כמו גם מרחב יצירה רב תחומי עבור מלחינים ומבצעים. טרמולו הוא בית פתוח שפועל 24/7 , בכל רגע נתון אפשר לשמוע מוזיקה מנוגנת. המרכז מכיל חדרי אימון אקוסטיים ומאובזרים, חלל חזרות והופעות ומרכז יצירה חדש בשם "רעש".

בנוסף לפעילות האמנותית המתקיימת לאורך כל השנה, מרכז טרמולו מציע אפשרויות רבות לקהל הרחב:

  • סדנאות חווייתיות לקבוצות ,משפחות וארגונים. התנסות בנגינה בכלי נגינה, במקצבים ועבודת צוות.
  • הרצאות בנושאי מוזיקה ( מוזיקה מהסרטים, מוזיקה בימי התנ"ך ועוד..)
  • הופעות פרטיות
  • ימי גיבוש לצוותים המשלבים הופעה פרטית וסדנא/הרצאה
  • חממה ליצירה – ליווי יוצרים צעירים בתהליכי יצירה והפקה מוזיקליים.

השכרת אולם

אולם הבית של טרמולו מכיל 120 מקומות ישיבה. אולם רב תכליתי הניתן לעיצוב ושינוי בהתאם לצרכים. אולם חדיש ומקצועי בעל אקוסטיקה מעולה, מכיל ציוד תאורה והגברה, מסך ומקרן ופסנתר כנף . האולם יכול לשמש להרצאות, הופעות קטנות וסדנאות.

השכרת אולם

"רעש"

מרכז רעש הוא שיתוף פעולה של אנסמבל טרמולו ואנסמבל מיתר יחד עם הטכנאי ואיש הסאונד דוד לוריא. "רעש" נפתח בשנת 2022 כחלק ממרכז טרמולו והוא מהווה מרחב ליצירה רב-תחומית. קיימים בו חדרי הקלטות, חדר מיקס, מעבדה למוזיקה אלקטרו אקוסטית ושני אנסמבלים שמחפשים כל הזמן פרויקטים רציניים. מרכז יצירה בו אפשר לקיים רזידנסי למלחינים ומקום שמספק פתרונות סאונד מגוונים.

"רעש"

רוצים לקבוע הופעה? יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר עכשיו