אודות

צילום: TIPC

אודות

טרמולו הוא הרכב כלי ההקשה, חמישיית נגנים וירטואוזית המרחיבה את גבולות הז'אנר, מגמישה את מוסכמות עולם הביצוע האמנותי ומנגישה את המוזיקה הצבעונית והסוחפת של כלי ההקשה לאוהבי המוזיקה בארץ ובעולם. ההרכב הפועל יחד משנת 2015, זוכה לחיבוק חם מצד הביקורת והקהל ואף זכה בפרס משרד התרבות להרכב המצטיין לשנת 2021. טרמולו מופיע דרך קבע באירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק ואמריקה הלטינית ויוצר שיתופי פעולה אמנותיים מגוונים בעולמות התיאטרון, המחול, הספרות והאמנות החזותית, לצד מלחינים, מבצעים והרכבים מוזיקלים במנעד סגנוני רחב. הרפרטואר של טרמולו מכיל מוזיקה אמנותית לצד מוזיקת עולם, מוזיקה עממית עתיקה לצד מוזיקה עכשווית של המאה ה21.

שיתופי פעולה

בנוסף לפעילות האמנותית המסועפת, טרמולו הוא חלוץ בתחומי החינוך המוזיקלי. תומר יריב, המייסד והמנהל האמנותי הקים בשנת 2012 בעיר נתניה את מרכז טרמולו לאמנות כלי ההקשה בישראל, במטרה לחבר את ישראל למגמה העולמית המציבה את כלי ההקשה בקדמת הבמה. המרכז מהווה מרחב אמנותי חדש - ecosystem של מוזיקאים, מלחינים ויוצרים מתחומי אמנות שונים לצד מורים, תלמידים ומוסדות חינוך מוזיקלי המשפיעים ומושפעים האחד מן השני ומצמיחים יחד דורות חדשים של נגני כלי הקשה מעולים ושל קהל חדש שמגלה את העולם הרבגוני של כלי ההקשה ואת הרלוונטיות שלו למוזיקה העכשווית.

טרמולו משתף פעולה עם אמנים מתחומים שונים מתוך רצון להרחיב את העולם המוזיקלי והסגנוני של ההרכב ולתת ביטוי למגוון העצום של כלי ההקשה והמקורות התרבותיים שלהם. שיתופי הפעולה האמנותיים מחברים את טרמולו לקהלים חדשים ומגוונים.

  • תזמורות - התזמורת הפילהרמונית, התזמורת הסימפונית ראשל"צ, התזמורת הקאמרית, הקאמרטה הישראלית
  • מולטיפיאנו
  • התיאטרון הקאמרי - ההצגה גורודיש
  • זמרות וזמרים - קרן הדר, דנה ברגר, עידן אלתרמן, מאיה אברהם, כפיר ליש
  • זמרי פופ - בניה ברבי
  • להקות - הדג נחש
  • סופרים - ינץ לוי
Percussive Society
הדג נחש
היכל התרבות
חג המוסיקה הישראלית
הסימפונית הישראלית ראשון לציון
הפליהרמונית הישראלית
הקאמרית הישראלית
מרכז למוזיקה ירושלים
פליציה בלומנטל
דנה ברגר
פסטיבל צלילים במדבר
אסתר ראדה
בניה ברבי
עידן אלתרמן
JU Percussion Group
תיאטרון הקאמרי
סימפונית חיפה
סימפונית ירושלים
קאמרטה
מקהלת העפרוני
לביב
פסטיבל ישראל
אנסמבל המאה ה-21
תיאטרון ארצי לנוער

רוצים לקבוע הופעה? יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר עכשיו